Farba TERMO-WNĘTRZE

Farba termoizolacyjna
IZOLPLUS# TERMO-WNĘTRZE

Termoizolacyjna , refleksyjna , elastomerowa , akrylowa , emulsyjna , polimerowa farba ekologiczna do malowania wewnętrznych powierzchni ścian i sufitów.

Do stosowania zarówno na wewnętrzne tynki i płyty gipsowe, jak też na nie otynkowane ściany z cegły, kamieni naturalnych i sztucznych, itp.

Co zyskasz stosując
TERMO-WNĘTRZE?
  • Zapewnisz znaczącą poprawę izolacyjności termicznej, chroniąc przed utratą ciepła z budynków
  • Farba doskonale nadaje się do malowania ścian i sufitów stanowiących przegrody wewnętrzne między pomieszczeniami ogrzewanymi i nieogrzewanymi – ogranicza wymianę ciepła między nimi (garaże, piwnice, klatki schodowe,
    spiżarnie)
  •  Zapobiegniesz uwidocznianiu się mikropęknięć tynków wewnętrznych oraz połączeń płyt gipsowych (dzięki doskonałej elastyczności sięgającej 300%)Farba idealna do kuchni i łazienek – zapobiega kondensacji pary wodnej i tworzeniu się grzybów
  • Zapewnisz równomierny rozkład temperatur w pomieszczeniach. W zależności od rodzaju ogrzewa- nia, notuje się różnice temparatur na różnych wysokościach pomieszczenia, wynoszące nawet do 10oC. Zastosowanie farby termoizolacyjnej niweluje różnice temperatur do ok. 1-1,5oC. Dzieje się tak za sprawą równomiernego odbijania promieniowania cieplnego przez powłokę farby we wszystkich kierunkach. W efekcie skutkuje to lepszym samopoczuciem, zmniejszeniem reakcji alergicznych oraz eliminacją ładunków elektrostatycznych.

Farba biała

Objętość opakowania – 10L

cena detaliczna:

na telefon zł netto/litr

Farba kolorowa

Cena farb kolorowych zależy od intensywności koloru i należy się liczyć z dopłatami rzędu 20 – 60%.